Pievienot sūdzību

Edgars AudzeLatvia
26794553

Papildus informācija

Facebook Profils    

Sūdzības saistītās ar personu (17)

Netaktisks irnieks, paradu neatdevejs!

Uzmenieties no EDGARS AUDZE!

Netaktisks īrnieks un parādu neatdevējs!
Šis jaunieti ar draudzeni īrēja no mums istabu...Pirmais rēķis laika un viss daudz maz ok, higēna diezgan pieklio šiem cilvēkiem, bet tas mazākais!
Šis cilvēks bojā īrēto īpašu(notraipītas sienas, netīruma pleķi uz grīdām vel ir mazākais, jo tam visam klāt vel ir izsists caurums durvīs un mūsu personīgās mantas bojāšana),kā arī šis jaunietis ir ļoti agresīs, par 2min laikā neatvērtām durvīm jau klūp virsūm un sit, iespējams narkomāns. Labu gribēdami izteicām kompromisu, līdz 10.06.2017. ir jāatdod parāds par bojāto mantu, par ko tiek uzlikts pilnīgs mīkstais! Policijā jau iesniegums ir, bet laiks rādīs vai šo personu sauks pie atbildības vai nē!

Kā izrādas tomēr šī persona EDGARS AUDZE nav ne tikai pret mums tā izrīkojušies, bet arī pret vientuļo māmiņu, kas labu gribēdama izīrēja šim jauneklim istabu un arī sabojāja mājas iekārtojumu. Salauza lustru un izsita caurumu siena un palika parādā, nobloķēja visos iespējamos saziņas veidos un atstāja māmmiņu bešā.

Silti iesaku neielaisties ar šo cilvēku nekāda veida darijumos un neizīrēt viņam telpas savā īpašumā!

12 Jun 2017

Atbildes (4)

Nepatiesa informācija.

Ši meitene Beāte Laima Tupleja Stjopireva, nepatiesi izpauda informāciju. Cilvēku aizskaršan publiski internetā. Par to draud pants
Tiesības uz cilvēka goda un cieņas aizsardzību ir noteiktas Latvijas Republikas Satversmē, kā arī starptautiskajos tiesību aktos. Apvienoto Nāciju Organizācijas Vispārējās cilvēktiesību deklarācijas 12.pants noteic: "Nedrīkst patvaļīgi iejaukties neviena personiskajā un ģimenes dzīvē, patvaļīgi apdraudēt viņa dzīvokļa neaizskaramību vai viņa korespondences noslēpumu vai nelikumīgi apdraudēt viņa godu un reputāciju. Katram cilvēkam ir tiesības uz likuma aizsardzību pret šādu iejaukšanos vai šādiem apdraudējumiem."

Kā arī šī meitene, ir tieši draudējusi, personai Edgaram Audzem par to ja nebūs nauda, tad lai viņš rēķinās ar sekām. Tieša draudēšana ari tiek likts sods. Kā ari Zināma informācija Edgars Audze bija samaksājis par par aprīli 150 eiro, vēlak ap maiju tika samaksāta ari tāda pati summa 150 eiro, bet ap 15. maiju Edgars Audze tika izmest, jo iznāca skandāls, kā ari kautiņs, un ar policijas un personīgo lūgumu izvācās. Bet Edgars Audze nedabuju savu atlikušo naudu par nenodzīvotājam dienām Maijā. Kā ari Dzīvokļa īrnieki Lauris Dante un Beāte Laima Tupleja Stjopireva teica Edgaram Audzem, ka tika parakstīts dzīvokļa līgums bez viņa piekrišanas, izrādijas ka tie arī bija meli.
Kā arī Edgars Audze un Sandrai Arķei bija savas atslēgas un piecas naktis pēc kārtas netika dzīvoklī kurā tika īrēta istaba. Dzīvokļa galvenais īrnieks pateica lai laicīgi ir mājas ar to sākās viss kašķis. Kā ari izvācoties āra no dzīvokļa Edgaram Audzem tika pazustas lietas, jo visas mantas nepaspēja savākt (pazuda datora lādētājs, un datora pelīte). Vēlāk aizejot pakaļ atlikušajām mantam Edgaram Audzem rādās jautājums, bet atbilde bija noraidošā.
Kā arī Edgaram tika saplēsta, mājas kīno zāles pults, jo Beāte Laima Tupleja Stjopireva alkohola reibumā mētāja apkārt un uzjautrinājas, kā arī bez atļaujas izmantoja Edgara partatīvo, vina profilu facebook.lv tika rakstīts pousts ar tekstu (Es esmu gejs)
Beāte Laima Tupleja Stjopireva dzēruma ir ļoti agresivā. Lūgums arī no viņas uzmanīties.
Kā ari Edgars ir centies atrast kompramisu starp Beāte Laima Tupleja Stjopireva, kad viņam nebija naudas lai uztaisītu sev personīgas atslēgas, tāpec tika ieslēgts arī dzīvokli. Edgars tika spiest legt ārā pa dzīvokļa 2 stāva logu, jo netika uz darbu.
Beāte Laima Tupleja Stjopireva nav tikai draudējusi Edgaram kā arī Sandrai Arķei u.c.
Visa informācija ir tikta pierādīta, ar faktiem un pierādijumiem.

15 Jun 2017

Nepatiesa informacija

Nepatiesa informacija..Gruti sim visam noticet..bet ka saka dzive ir bumerangs viss nak atpakal..

15 Jun 2017

Edgars Audze

Yo. Nu tad Beidzot varu rakstīt kkur komentaru, jo man beate liedz piekluvu rakstīt vinas pousat rakstiju rakstiju un rakstiju, un bams vairak nevareeju rakstit. Es isti nesapotu ko vin centas panakt ieribt man par ko? Par to ka sakavos ar vinas cali? Vai kas vai ari ka vina gribeja manai druadzenai dot pa seju? Pieardiijums man ari tam ir. Ka ari. vin loti skiast visu pasniedza par mani. Bet ka ri rekatīts seit, sadzerusies metāja manas lietas. Nav pirmais gadiju dzivoju pie viena drauga vini kautinaja manu istabs piedru. Bet ja visu vina par sevi noslepa, es tiesam nevelejos lai tas vis ta sanak. Bet es ar Lauri bijam loti labi comi. Bet ar laiku saka pieriebties vini visu prikoli ar beati, katru vakaru kaitinaja medza spert joku, a vini zin ka man tas loti besija. un uzjautrinajas no ta. Bet vispar paldies par so poustu. Es tiesam ta paskaitiju (pielabosu 19 datums) 150eiro dalit uz 31 dienu = 4.83 eiro pa dienu. Tātad nodzīju 19 dienas plaika vel 13 dienas vai ne ta? Tadat. 13 reiz 4.83=62.79 ero. tad plusa varu pieskaitit manas mantas bojasanu. Majas kinozales pults. moralais kaitejums u.c u.c. tad mani mēģināja apčakeŗt ar naudu, ka vnm to bēate ir darijusi. Es nedevu pārādus Beat atzisties. kurs izdariju to godigumu ka sadaliju lai ne tu neciksteetu ne Madara. katrai pa 10 eiro. Paradijas nauda, uzreiz ari atdevu naudu. Tapec ludzu, vnk beidz kko muldet interneta par mani un slept informāciju okei?

15 Jun 2017

Piebilde

Es neesmu sudzējis. Cilvēki kuri tic ka es atdodu pārādus repotojo un ka ari internet drisibas iestade

15 Jun 2017

Drauds

seit varu pielt informaciju, ka beate ir draudejusi, tekusi vienam savam cilvēkam. Tas cilvēks pazonaja man
ar tekstu tādu
''Jap, zinu, ka Beāte teica, ka Sandrai sados, bet nu es zinu tikai to, ko Beāte ir teikusi''

15 Jun 2017

Dibens

Man ir dibens.

15 Jun 2017

Puisis sabijies

Pats uztaisit profilu,uzrakstit atbildes tizlas,kas nav patiesiba,visiem ir viegli :)
Drauds nekad nav bijis,pats santaze mus ar to,ka naudu neatgriezisi, draudi,ka iesi u policiju. Sadi posti ir atlauti un nav sodami. :)

15 Jun 2017

Nesaprašana

Es atvainojos, ka "lienu" šajā Jūsu strīdā, bet ik pa laikam izlec tie saucamie posti par Edgaru Audzi. Es nezinu kas Jums notika par kašķi, bet Beāte, liels paldies, ka informējāt un pabrīdinājāt tautu par šo cilvēku un to, kā dotajā brīdī viņš izrīkojās, bet neuzskatu, ka patstāvīgi jāizliek internetā Jūsu strīdus un gandrīz katru ziņu, ko esat viens ar otru apmainījušies. Tas ir tikai un vienīgi Jūsu savstarpējai "kašķis", kuru var izrisināt savā starpā. Tauta ir brīdināta, vēlreiz saku lielu paldies, taču nevajag no pieaugušiem cilvēkiem pārtapt par maziem bērniem un katra strīda gadījumā to izlikt sociālajos tīklos visu lietotāju redzamībai. Viņš ir jaunietis, kurš , iespējams, pieļauj pašlaik lielas kļūdas (varbūt pat neapzināti), taču tas nenozīmē, ka viņam ir jābojā turpmākā dzīve. Ņemsies jau kaut kādā dzīves posmā pie prāta. Esat saprotoši un neapkaunojiet sevi un citus. Paldies un jauku dienu.

15 Jun 2017

!

Principā neiedziļinoties sīkumos un nemaz nemēğinot tos saprast. Jebkurā gadījumā var noprast ,ka paliek parādā un ir problēmas ar apmaksu. Tātad viss skaidrs.

16 Jun 2017

Atbildes (3)

Pohuj

Tai Bēatai nav mājas visi.
Nevis vina meginaja kko bridinat vai ko vnk gribeja izbojat reputaciju cilvekam, pati neaizdomajoties par to ka vairakas reizes likt to pasu poustu cilveki jau saprot ka melo vina. Beat liecies miera Cilvekiem ir vienalga par tevi un vinu un kas jums tur notiek, ka jau zinat cilveku butibas, nav neviens idials, un nedomaju ka tu esi ar kko labaku par Edgaru, ja pati atlavusies darit siltas lietas pret vinu.

16 Jun 2017

OMG

Beāt.
Es zinu kāda tu esi, bet tev neapnika tiešām? Tu drīzāk kko mēģini parādit nevis brīdināt?

16 Jun 2017

hahahah

jus tikai paskatieties! ta meitene tikai uzmanibu trukums. censas no sevis radit kada latvijas aiztave ir, bet pati pat draudeja Annai Geltmanei.

16 Jun 2017

Marazms

Ejat tak satikties un parunajiet aci pret acis. Nepiemeslojat iternetu! Citādi drizi taisiu memes par jums abiem.

16 Jun 2017

Dibens nr2

Man grašo cepumi.

16 Jun 2017

Cepums

Man garšp kefīrs, ew diben ejam tusēt?

16 Jun 2017

Narkotirgonis

Minētā persona nodarbojas ar psihotropo vielu lietošanu un realizāciju.
Diemžēl mīl pavedināt nepilngadīgas personas iegādāties un lietot šīs vielas.
Policija lietas labā neko nedara, jo neesot pamata dzīvokļa kratīšanai.

21 Aug 2019

Rakstīt sūdzību

Nosūtīt
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z |