Pievienot sūdzību

Ēriks Štegmanis



Latvia Melderi, Ādaži

Papildus informācija

Sūdzības saistītās ar personu (13)

Ēriks Štegmanis - kukuļdošana, krāpniecība, nodokļu krāpšana, bribery, blackmailing, tax fraud

Uzmanieties tauta no Ērika Štegmaņa. Krāpnieks, melis un izspiedējs! Tax Fraud, Blackmailing, Bribery (Eriks Stegmanis)

Sola jums kā juridiskai un arī privātpersonai nokārtot būvatļaujas Jūrmalas būvvaldē caur savu uzņēmumu "FTK grupa", jo itkā esot "gali", bez kuriem savādāk nekādā veidā itkā nevarēšot būvatļauju dabūt. Īstenībā izkrāpj no jums naudu un pazūd "ar galiem"...
Pēc pāris mēnešiem sāka šantažēt manu uzņēmumu un pieprasīja naudu par to lai neizpaustu mana uzņēmuma "itkā nelegālo darbību" VID un Policijai.
Kad uz to "neuzķērāmies", centās nogludināt situāciju, piedāvājot apiet dažādas nodokļu nomaksas izmantojot citus viņa fiktīvos uzņēmumus. Nepiekritām!
Naudu par pirmo pakalpojumu tā arī atpakaļ neesam dabūjuši (7500 eur) .

Ērikam Štegmanim piederošie uzņēmumi Baltijas valstīs:
- Sia "Ftk Grupa"
- Ou "Mydreemz"
- Ou "Smiling Cat"
- Mtü Euroopa Kennelklubi
- Sia "Royal Fruits"
- Sia "Portlad Cement Ftk Group Latvia"

parakājoties vēl dziļāk arhīvā atklājās, ka Ēriks Štegmanis ir jau bijis sodīts par kukuļu izspiešanu kā arī krāpšanos iepriekš!

Zemāk informācija no LETA:

Rīga, 12. Jūn. , leta.
Augstākā tiesa šodien apelācijas kārtībā plānojusi skatīt skatīt par 900 latu kukuļņemšanu apsūdzētā bijušo jūrmalas domes būvvaldes galvenā speciālista Ērika Štegmaņa lietu.
No apsūdzības izriet, ka 2003. Gadā Ēriks Štegmanis strādāja Jūrmalas domē par būvvaldes galveno speciālistu - juristu. Izmantojot savu dienesta stāvokli, no cietušās sibillas gadālovas izspieda kukuli, jo apsolījis nokārtot nekustā īpašuma kaugurciema ielā 51 būvatļaujas izsniegšanu.
2003. Gada 19. Maijā Gadālova, lai saņemtu jaunu būvatļauju dzīvojamās mājas celtniecībai, vērsās jūrmalas būvvaldē. Jūrmalas galvenā arhitekte Gadālovas iesniegumu un materiālus nodeva Ērikam Štegmanim, lai saņemtu juridisko novērtējumu un atzinumu.
Štegmanis, izskatot Gadālovas iesniegumu, būdams pārliecināts, ka cietusī ieinteresēta saņemt būvatļauju, un uzskatot, ka Gadālovai ir nauda, nolēma pieprasīt no sievietes 1200 latus. Štegmanis vairākkārt tikās ar cietušo gan dienesta kabinetā, gan ārpus tā. 2003. Gada 19. Septembrī saņēma no Gadālovas 900 latus.
Rīgas apgabaltiesā Štegmanis sevi par vainīgu inkriminētajā noziegumā neatzina. Viņš neuzskatīja, ka, strādājot jūrmalas būvvaldē, bijis valsts amatpersona, jo par to jūrmalas dome viņu neesot brīdinājusi. Tiesā viņš skaidroja, ka Gadālovai konsultācijas sniedzis nevis kā būvvaldes darbinieks, bet gan kā privātās juridisko pakalpojumu firmas f. T. K. Pārstāvis, kuru viņš dibinājis 1999. Gadā.

21 Mar 2017

Atbildes (6)

Eriks Stegmanis

Zinu! Ļoti nepatīkams tips - ir bijusi saistība. Jūs neesat vienīgais kurš iekrita viņa shēmās.

21 Mar 2017

Cilvēks - orķestris

Nu ja pagūglē viņu tad redz, ka Ēriks Štegmanis ir tipiskais uzmetējs - plaša profila speciālists. Kas tikai viņš nav, jurists, kinologs, suņu izstāžu eksperts, būvnieks, psihologs. Droši vien, ka ir vēl kādas 10 profesijas.

Interesanti, ka te viņš ir eksperts no Igaunijas, te Latvijas, te Armēnijas vai Gruzijas.

21 Mar 2017

Palīdzēšu

Sveicināti!
Tikko iepazinos ar Jūsu sūdzību šajā portālā. Varu Jūs pārliecināt, ka izeja ir un par savu naudiņu ir jācīnās jebkurā gadījumā.

Par mūsu palīdzību pirmstiesas procesā Jums nav jāmaksā, jo mūsu
atlīdzība tiek ieturēta no paša parādnieka (parādu atgūšānas izdevumi).

Varam sākt saziņu ar parādnieku nekavējoties, ja Jūsu rīcība ir visi nepieciešamie kontakti.
Ja Jūs esat ieinteresēti, lūdzu izklāstīt situācijas apraksts uz e-pastu: [email protected]
Cieņā,
Maksājumu Administrēšanas centrs,
Anna

27 Mar 2017

Nepatiesa informācija un meli

Attaisno par kukuļņemšanu apsūdzēto bijušo Jūrmalas Būvvaldes galveno speciālistu
Rīga, 28.nov., LETA. Šomēnes ir stājies spēkā attaisnojošs spriedums krimināllietā pret bijušo Jūrmalas domes Būvvaldes galveno speciālistu Ēriku Štegmani, kurš bija apsūdzēts aizdomās par 900 latu kukuļa ņemšanu.
Kā aģentūra LETA uzzināja Augstākajā tiesā (AT), 11.septembrī AT Krimināllietu tiesu palāta nolēma negrozīt pirmās instances tiesas attaisnojošo spriedumu, savukārt 22.novembrī AT Senāta Krimināllietu departaments pieņēma lēmumu par atteikšanos pārbaudīt nolēmuma tiesiskumu, līdz ar to spēkā stājies attaisnojošais tiesas spriedums.
Arī bijušais Rīgas apgabaltiesas tiesnesis Aivars Kaparšmits pērn septembrī Štegmani attaisnoja.
No apsūdzības izrietēja, ka 2003.gadā Štegmanis strādāja Jūrmalas domē par Būvvaldes galveno speciālistu - juristu. Kā uzskatīja apsūdzība, izmantojot savu dienesta stāvokli, viņš no cietušās Sibillas Gadālovas esot izspiedis kukuli, jo apsolījis nokārtot nekustā īpašuma Kaugurciema ielā 51 būvatļaujas izsniegšanu.
2003.gada 19.maijā Gadālova, lai saņemtu jaunu būvatļauju dzīvojamās mājas celtniecībai, vērsās Jūrmalas Būvvaldē. Jūrmalas galvenā arhitekte Gadālovas iesniegumu un materiālus nodeva Štegmanim, lai saņemtu juridisko novērtējumu un atzinumu.
Štegmanis, izskatot Gadālovas iesniegumu, būdams pārliecināts, ka cietusī ieinteresēta saņemt būvatļauju, un uzskatot, ka Gadālovai ir nauda, nolēmis pieprasīt no sievietes 1200 latus, bija teikts apsūdzībā. Štegmanisvairākkārt esot ticies ar cietušo gan dienesta kabinetā, gan ārpus tā. 2003.gada 19.septembrī viņš saņēmis no Gadālovas 900 latus.
Rīgas apgabaltiesā Štegmanis sevi par vainīgu inkriminētajā noziegumā neatzina. Viņš neuzskatīja, ka, strādājot Jūrmalas Būvvaldē, bijis valsts amatpersona, jo par to Jūrmalas dome viņu neesot brīdinājusi. Tiesā viņš skaidroja, ka Gadālovai konsultācijas sniedzis nevis kā Būvvaldes darbinieks, bet gan kā privātās juridisko pakalpojumu firmas F.T.K. pārstāvis, kuru viņš dibinājis 1999.gadā.
Tiesas kolēģija tiesneša Kaparšmita vadībā, izvērtējot krimināllietā gūtos pierādījumus, uzskatīja, ka Štegmanisjāatzīst par nevainīgu celtajā apsūdzībā. Tiesa arī uzskatīja, ka Štegmanis nozieguma izdarīšanas brīdī nav atzīstams par valsts amatpersonu. Krimināllikuma 320.panta objektīvās puses kukuļņemšana izpaužas tieši valsts amatpersonas aktīvās darbībās.
Publicēta: 28.11.2007 13:52

31 Mar 2017

Ķēmausis jau visur populārs

https://youtu.be/u376sfeANoU

03 Apr 2017

Uz ko jaskatās un kas jālasa?

Cilvēks attaisnots, nav vainigs , beigta balle un punkts! Fascine šadi anonīmi raksti un vel 14,15 gadus veci :))), musdienas jau, pie pirmas antipātijas var kautko safabricet un uztaisit publisku reklāmu/antireklāmu, tik reizēm tas viss nostrādā tieši pozitīvi:)

27 Oct 2017

He He

Kads beidzot nebistas un atklaj Eriks Stegmanis patieso darbibu! Savadak daudzus vins ir apkrapis un ar santazas panemieniem piespiedis kluset. CIETUMS pec vina sauc!

21 Mar 2017

Atbildes (1)

Haha

Tik parliecinoši komentē, tad jau esi bijis lidzzinātājs, cietums pieńem arī tos.:)))).. cik nenopietni.. vispar ir 2017. Gads, par kādu aizvesturi te tiek vispar diskutēts

27 Oct 2017

Ož pēc kā cita...

Izskatās pēc ex-sievas kārtējā mēģinājuma ieriebt!:))) Uz meliem balstītai bezseguma informācijai īss mūžš! Lai veicas;)

Aprobežotībai un stulbumam robežu nav!

22 May 2017

Buskruid bvba

Tagad uzsities par konsultantu, advokātu un speciālistu. Nez vai tas buskruid bvba ar nav vina fiktivais uznemums?

26 Aug 2017

Atbildes (1)

Ñem piemēru

Cilvēks izglītots , ar talantiem apveltīts, Tev ir no kā mācīties un ir kur tiekties!!! Uz priekšu , nevis urbini klaviatūras taustińus ,4 sienās slepjoties un cel savu pašapzinju apmelojot un noniecinot citus...

27 Oct 2017

Turieties pa gabalu no šīm personām....

Dace (Ūdre) Maculēviča (jau rūdīta aizliegtā pańēmiena zvaigne, kura ,tāpat kā vińas māte , piekjertas nelikumīgās darbībās suñu audzēšanā un cilvēku apkrāpšanā un nevainīgais Vidvuds Maculēvičs -šo personu uzticamais pavadonis un atbalstītājs! Šādas “adekvātas” personas liek šāda veida rakstus zem segvārdiem un kreisiem profiliem, un paši arī komentē šos rakstus! Jums nav ienācis prātā ka šādā veidā Jus bojājat savu reputāciju? Nav bail, ka Jus pašus neizsauc pie atbildības un liek atspēkot visus šos nepatiesos rakstus gan sūdzības.lv , gan krapnieki.org ! Jums pat nav kauns kritizēt Grāmatu izdevēju Jumava ! Publiskais fuu

25 Oct 2017

Rakstīt sūdzību

Nosūtīt
| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z |